Nadaję filmom marketingowym nowy wymiar

Nazywam się Irmina Wakulewska i jestem freelancerem z kilkuletnim doświadczeniem w branży. Moja pasja do tworzenia filmów zaczęła się już na studiach kierunkowych na ASP w Warszawie – Wydział Sztuka Mediów, gdzie zdobyłam podstawy wiedzy na temat produkcji filmowej i sztuki operatorskiej.

Od tamtej pory cały czas się rozwijam i staram się doskonalić swoje umiejętności.

Ofertę mojej firmy kieruję do klientów prywatnych, jak i firmowych, którzy szukają specjalisty od produkcji filmowej. Oferuję szeroki zakres usług, który obejmuje m.in. produkcję filmów reklamowych, produktowych, promocyjnych, relacji z eventów oraz teledysków. Dzięki mojemu doświadczeniu i kreatywności jestem w stanie dostosować każdą produkcję do indywidualnych potrzeb klienta.

Jeśli szukasz profesjonalnego filmowca, który zrealizuje Twoją wizję, to dobrze trafiłeś. W mojej pracy stawiam na jakość i dbałość o każdy detal. Pracuję na najlepszym sprzęcie, aby zapewnić klientom najwyższą jakość filmów. Dzięki temu, że jestem freelancerem, jestem w stanie dostarczyć gotowe filmy w krótkim czasie i w konkurencyjnych cenach.

Produkcja filmowa to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja. Cieszę się, że mogę realizować swoje marzenia, a jednocześnie pomagać innym w ich spełnianiu. Każdy projekt jest dla mnie wyzwaniem i staram się zawsze dać z siebie wszystko, aby klient był w pełni zadowolony z efektów mojej pracy. 

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą, zachęcam do kontaktu. Wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego i niezapomnianego.

Operator kamery Irmina Wakulewska nagrywa film

Zaufali mi: